Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Fransız aktrist ve Chanel No. 5’ın yüzü Audrey Tautou kameralara poz vermeye hiç yabancı değil. Ancak bu kez durum farklı 3 Temmuz’da Arles’te (Fransa) başlayan sergide oyuncu hem model hem sanatçı koltuğunda…

Superfacial” aktristin Hollywood kariyerinin kendi çektiği fotoğraflarla bir ifadesi… 2001’de Amélie ile birlikte gelen Oscar adaylığı ve uluslararası şöhretle baş etme biçimi fotoğraf çekmek olmuş. Hatta daha o yıllardan verdiği röportajların ardından basın mensuplarının fotoğraflarını çekmeye başlamış.

Objektifin her iki yüzündeki kadın

Onu bu hobiye iten nedense çocukluğuna dayanıyor. Vahşi yaşam fotoğrafçısı Dian Fossey’nin kareleri ona bu alana girecek ilhamı kazandırmış. The Da Vinci Code, Coco Before Chanel ve A Very Long Engagement gibi yapımlarda yer alırken de birbirinden farklı ve şahsına münhasır bu karakterleri canlandırırken bir yandan da objektifi kendine çevirmiş ve deklanşöre basmış.

Chanel No. 5 kampanyasından bir kare

2009 tarihli Chanel No. 5 reklam filmi için de yeteneklerini sergileyen çok yönlü sanatçının çalışmaları 24 Eylül’e kadar Abbaye de Montmajour’da sergilenecek.

Daha fazla yazı yok
Lütfen bekleyin.

Bültenimize üye olun

Haber ve etkinliklerimizin bildirimlerini almak ister misiniz? Aşağıdaki kutulara e-posta adresinizi ve isminizi girin, ilk haberdar olan siz olun.
2017-12-16 03:26:15