Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Çello sanatçısı Çağ Erçağ, orkestra şefi Alan Gilbert’ın veda konserleri kapsamında düzenlenen “Dayanışma Konseri”nde; New York Filarmoni Orkestrası ile birlikte sahne alacak. 8-10 Haziran tarihlerinde New York’ta gerçekleşecek konserlerde çello sanatçısı Yo-Yo Ma ve trompet sanatçısı Wynton Marsalis de bulunuyor.

Orkestranın Avustralya, Brezilya, Çin, Küba, Çekya, Fransa, Almanya, İran, Irak, İsrail, Japonya, Lübnan, Meksika, Rusya, Güney Afrika, Güney Kore, Türkiye, Venezuella, Birleşik Krallık ve ABD’den davet edilen müzisyenler eşliğindeki etkinlikler; 8, 9 ve 10 Haziran 2017 tarihlerinde New York’ta bulunan David Geffen Hall’da yapılacak. Borusan Quartet çellisti Erçağ, New York’ta gerçekleşecek üç konserde de New York Filarmoni Orkestrası’yla birlikte çalacak.

Barışı desteklemek için

Birleşmiş Milletler Eski Genel Sekreter Yardımcısı’nın konuşmasını takiben gerçekleşecek olan sezonun bu son programının, böylesine hassas bir dönemde barışı, gelişimi ve insan haklarını destekleyen bir girişim başlatması hedefleniyor.

Daha fazla yazı yok
Lütfen bekleyin.

Bültenimize üye olun

Haber ve etkinliklerimizin bildirimlerini almak ister misiniz? Aşağıdaki kutulara e-posta adresinizi ve isminizi girin, ilk haberdar olan siz olun.
2017-12-15 23:30:36