Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Fransa’nın eski first lady’si şarkıcı Carla Bruni, yeni albümü ‘French Touch’ın tanıtım turnesi kapsamında 13 Aralık’ta Zorlu PSM’de sahne alacak.

Ekim 2017’de çıkan albümde “Enjoy The Silence”dan “Highway to Hell”e, tüm zamanların en sevdiği şarkılarını seslendiren Bruni, 90’larda yayınlanıp klasik hale gelen parçaları zarifçe yorumluyor ve ortaya çıkan tam anlamıyla bir “Fransız Dokunuşu’’ oluyor.

90’ların şarkılarını cover’lıyor

Grammy ödüllü efsane prodüktör David Foster’ın, 90’ların en büyük şarkılarına Carla Bruni için yaptığı özel aranjeler, Bruni’den İngilizce şarkılar duymak kadar büyülüyor dinleyicileri. İkilinin Paris’te bir akşamüzeri tek gitarla şarkıları yorumlamasıyla başlayan “French Touch” yolculuğu, bu hit eserlerin sıcak, zengin melodiler ve en az orijinalleri kadar evrensel bir cazibeye bürünmesiyle etkileyici bir albüm haline geliyor.

Çocukluğunda keman, gitar ve piyano dersleri almış̧ zarif sanatçı Carla Bruni, tüm eserlerini bestelediği, sözlerini yazdığı, gitarı çaldığı ve seslendirdiği Quelqu’un m’a dit isimli ilk albümünü 2002 yılında yayınlayarak herkesi kendine hayran bırakmıştı. İngiliz şiirlerini müzikle buluşturan 2007’deki No Promises, 2008’deki Comme si de rien n’était ve 2013’teki Little French Songs da dahil olmak üzere 4 albümü bulunan Bruni, dünya genelinde 3 milyondan fazla albüm satışına ulaşmıştı.

73 Organizasyon ve Piu Entertainment organizasyonu ile gerçekleşecek konserin biletleri satışa çıktı.

 

Daha fazla yazı yok
Lütfen bekleyin.

Bültenimize üye olun

Haber ve etkinliklerimizin bildirimlerini almak ister misiniz? Aşağıdaki kutulara e-posta adresinizi ve isminizi girin, ilk haberdar olan siz olun.
2018-02-22 12:52:14