Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Snoop Dogg’un 14. stüdyo albümü Neva Left mayıs ayında yayınlanacak. Albümü dinlemek için en az bir ay daha beklememiz gerek ancak albümün çizgi hikayesi şimdiden paylaşıldı.

26 yıl sonra geri dönen N.W.A ve Snoop Dogg bir arada

N.W.A.’in 2015 yılında bir sinema filmi ve kapsamlı bir turneyle gerçekleştirdiği geri dönüşünde gruba yakınlığıyla bilinen Snoop Dogg da önemli bir rol üstlendi. Straight Outta Compton filminin şerefine Los Angeles’ta gerçekleşen gecede tam 26 yıl sonra sahnelere geri dönen ekibe Fuck Da Police şarkısında eşlik eden Snoop, grubun turnesindeki birçok önemli konserde de sahne aldı.

WWE Hall of Fame

Müziğinin dışında hayat tarzı ve mizah anlayışıyla da büyük bir popüler kültür figürü haline gelen Snoop Dogg, dünya çapında milyonlarca takipçisi olan güreş organizasyonu World Wrestling Entertainment tarafından 2016 yılında en iyilerin bir araya geldiği Hall Of Fame’e dâhil edildi. WWE evrenine daha önce birkaç kez konuk olan Snoop Dogg, görkemli bir törenle Hall Of Fame’de yerini aldı.

Coolaid albümü

Birçok hip hop sanatçısıyla birlikte başarılı işlere imza atan Snoop Dogg, 2016 yazında yayınlanan Coolaid albümünde Timbaland, Swizz Beatz ve Just Blaze gibi prodüktörlerle birlikte son yılların çıkış yakalayan sanatçısı Wiz Khalifa, Jeremih ve E-40 gibi konuk sanatçılarla çalıştı.

Yeni Gorillaz albümünde

Blur, The Good&The Bad&The Queen grubunun kurucusu ve solisti Damon Albarn’ın uzun bir aranın ardından geri dönen projesi Gorillaz’la her zaman yakın ilişkiler içinde bulunan Snoop Dogg’un, grubun yeni albümünde yer alacağı geçtiğimiz yıl konuşulmaya başlanmıştı. Gorillaz projesinde çalışan De La Soul üyesi Pos, The Guardian’a verdiği röportajda Snoop Dogg’la yeni Gorillaz albümü için bir parça kaydettiklerini açıklamıştı.

Merakla beklenen yeni albüm: Neva Left

Snoop Dogg, son yıllardaki aralıksız üretimini devam ettirerek mayıs ayında yepyeni bir albümle dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Hip hop yıldızının geçtiğimiz haftalarsa Instagram hesabından yayınladığı görsellerle duyurduğu Neva Left isimli albümün prodüktörlüğünü onunla birçok albümde birlikte çalışmış olan Rick Rock üstleniyor.

Daha fazla yazı yok
Lütfen bekleyin.

Bültenimize üye olun

Haber ve etkinliklerimizin bildirimlerini almak ister misiniz? Aşağıdaki kutulara e-posta adresinizi ve isminizi girin, ilk haberdar olan siz olun.
2017-12-15 23:43:16