Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Conrad İstanbul Bosphorus’un kültür ve sanat buluşmaları, ressam Ali Elmacı ve sanat tarihçisi ve eleştirmeni Esra Aliçavuşoğlu ile devam ediyor. Sanatatak genel yayın yönetmeni, gazeteci ve sanat eleştirmeni Ayşegül Sönmez moderatörlüğünde gerçekleşecek olan Conrad Söyleşileri’nin (Conrad Talks) üçüncüsü 19 Şubat Pazartesi günü saat 17:00‘de başlıyor. Bu ayın teması: “Türkiye Resminde Figür Geleneği” 

Ulusal ve uluslararası birçok karma sergide yer almış başarılı ressam Ali Elmacı ve alanında birçok kitaba imzasını atmış sanat tarihçisi ve sanat eleştirmeni Esra Aliçavuşoğlu‘na “Conrad Söyleşileri” kapsamında 5 çayında bir araya geliyor .Conrad İstanbul Bosphorus’un orijinal sanat eserleriyle donatılmış yenilenen lobisinde gerçekleşecek ücretsiz söyleşi serisinin üçüncüsü olan Conrad Talks’ta bu kez Türkiye resmindeki figür geleneğine odaklanılacak.

Sanatseverlerin şık bir ortamda sanat atmosferi içerisinde keyifle vakit geçireceği söyleşinin moderatörlüğünü sanat eleştirmeni, gazeteci ve sanat haberleri sitesi Sanatatak’ın kurucusu Ayşegül Sönmez yapacak.

 

İLGİLİ HABERLER

Sanatatak Eğitim üçlü açılışla merhaba dedi

Daha fazla yazı yok
Lütfen bekleyin.

Bültenimize üye olun

Haber ve etkinliklerimizin bildirimlerini almak ister misiniz? Aşağıdaki kutulara e-posta adresinizi ve isminizi girin, ilk haberdar olan siz olun.
2018-02-22 13:05:46