Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

garajistanbul müziğin en heyecan verici rotasında yaratıcı müzik ve popüler kültür mecrası Play Tuşu ortaklığıyla Garaj’a dönüşüyor! Yeni Garaj sezonunda yer alan konserlerin biletleri şimdiden satışa çıktı.

Henüz birkaç yıl evvel dünya basınında “Cool İstanbul” olarak anılan şehrin, bugünü ve yarınıyla “Coolest İstanbul” olarak anılması bir hayal mi? Sorusunu soran mekan, bizleri de bu hayale ortak olmaya çağırıyor. 2013 yılından bu yana müzik ve popüler kültürün ülkemizdeki amiral gemilerinden, kimi zaman haşarılığa kaçsa da her zaman samimi olan, yaratıcılığını da işbu karakterden alan Play Tuşu’yla ortak bir yola giren Garaj, #garajsoundsbetterwithyou sloganını kullanıyor.

Açılış 8 Eylül’de Jens Lekman ile

Garaj, yeni sezonunu en tatlı İsveçlilerden biriyle; naif, romantik ve mizahı güçlü post-modern ozan Jens Lekman’la 8 Eylül’de açıyor. Jens Lekman’la açılan sezonun diğer yıldızları ise Soulwax’in fark yaratan DJ alt kimliği 2manydjs, İngiliz rockstar beşlisi The Horrors, bir caz efsanesinin mirasını yaşatan Sun Ra Arkestra, rock’n’roll ruhunu hakkıyla taşıyan Black Lips ve Türkiye’de ilk kez sahne alacak bir elektronik müzik dehası; Andy Stott!

Daha fazla yazı yok
Lütfen bekleyin.

Bültenimize üye olun

Haber ve etkinliklerimizin bildirimlerini almak ister misiniz? Aşağıdaki kutulara e-posta adresinizi ve isminizi girin, ilk haberdar olan siz olun.
2017-12-16 03:35:36