Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

11 Ekim’de üçüncü sezonu başlayacak Mr. Robot ile tanıdığımız Rami Malek’in, hayatını anlatan filmde Freddie Mercury’yi canlandıracağı açıklanmıştı. 2018 sonunda gösterime girecek filmden ilk kare Mercury’nin 5 Eylül’deki doğum gününde Entertainment Weekly’de paylaşıldı.

Tanıtım fotoğrafına bakılırsa Bohemian Rhapsody’de Queen’in solistini canlandıracak olan Rami Malek, yeni saç ve makyajın ardından şarkıcıya kopyası kadar benziyor.

Bryan Singer’ın yönetmenliğindeki Bohemian Rhapsody, 1970’lerin Queen’inden başlayarak sanatçının biyografisini ele alıyor. 25 Aralık 2018’de gösterime girmesi beklenen yapıma ait üstteki fotoğraf, Mercury’nin 1985’te, Live Aid’deki performansına selam duruyor.

Malek’in başrolde yer aldığı Mr. Robot 11 Ekim’de üçüncü sezonu ile geri dönüyor.

Malek: “Benzerlik büyük avantaj”

Malek sanatçı ile arasındaki benzerliğin bu rolü oynayabilmesi için ona büyük bir avantaj sağladığını itiraf ediyor. Ama fiziksel benzerliğin yanında Freddie Mercury’nin sıra dışı sesinin de önemli bir faktör olduğunu, filmde şarkı söylerken sesinin onunkiyle miksleneceğini söylüyor.

Yönetmen Singer’ın vaadi ise filmin sıradan bir biyagrafi olmaktan çok Queen’in müziğini onurlandıracağı yönünde. O yüzden de “Film sadece AIDS nedeniyle ölen Mercury’nin karanlık hikayesi olmayacak, iş birliği ve kutlama ruhu taşıyacak” diyor.

Daha fazla yazı yok
Lütfen bekleyin.

Bültenimize üye olun

Haber ve etkinliklerimizin bildirimlerini almak ister misiniz? Aşağıdaki kutulara e-posta adresinizi ve isminizi girin, ilk haberdar olan siz olun.
2017-12-15 23:27:22